ME FUSTANE TË GJËRA DHE PA FORMA/ Pas lidhjes së dyshuar me Albi Nakon, Alba Hoxha shtatzënë? (FOTO) – AlpeGossip
ME FUSTANE TË GJËRA DHE PA FORMA/ Pas lidhjes së dyshuar me Albi Nakon, Alba Hoxha shtatzënë? (FOTO)

ME FUSTANE TË GJËRA DHE PA FORMA/ Pas lidhjes së dyshuar me Albi Nakon, Alba Hoxha shtatzënë? (FOTO)

Alba Hoxha u përfol gjatë për lidhjen e saj me Albi Nakon, lidhje të cilën asnjëherë nuk e pranuan pulbikisht. Por, nuk e prisnim që të hidheshin dhe dyshime për një shtatzëni të balerinës. Prezantuesja e motit është shfaqur në daljet e saj publike vetëm me rroba pas trupit, duke nxjerrë në pah elegancën e saj.

Megjithatë, kohët e fundit ajo është veshur me fustane të gjëra që nuk nxjerrin në pah format duke shtuar dyshimet për një shtatzëni të mundshme. Alba Hoxha ka qenë gjithmonë e rezervuar në jetën private dhe nuk e dimë se sa të vërteta mund të jenë dyshimet.

Balerinën e ka kapur nostalgjia me foto të vjetra, ku duket Alba e vogël. Epo edhe këto postime që Alba si ka bërë ndonjëherë, na i shtuan edhe më tej dyshimet! Gjithçka mbetet për t’u zbuluar.

Më poshtë janë fotot e postuara nga Alba në InstaStory, se si dukej balerina një bebe.