“PAS SHUMË MUAJSH, MAMI FATMA XHIRO ME MOTORR”/ Alfio nuk le të iki asnjë moment pa i shprehur dashurinë partneres së tij – AlpeGossip
“PAS SHUMË MUAJSH, MAMI FATMA XHIRO ME MOTORR”/ Alfio nuk le të iki asnjë moment pa i shprehur dashurinë partneres së tij

“PAS SHUMË MUAJSH, MAMI FATMA XHIRO ME MOTORR”/ Alfio nuk le të iki asnjë moment pa i shprehur dashurinë partneres së tij

Prej pothuajse një muaji Fatma dhe Alfio u bënë prindër  për herë të parë. Ata u bënë me një djalë të cilin e pagëzuan me emrin Noah.

Që nga lindja “mami” Fatmën e kemi parë shumë më rrallë nga ç’ishim mësuar ta shihnim. Epo një nënë e përkushtuar sigurisht… ndërsa “babi” Alfion e kemi parë më shpesh, jo jo s’donim të nënkuptonim se ai nuk po përkujdeset për familjen e tij, pasi këtë na i ka dëshmuar plot herë. Por, po punon shumë njëkohësisht me projektin e tij të ri, shkollën e gatimit, “shkolla masterchef”  së bashku me shef Indritin.

Nga shëtitjet e ëmbla me të voglin Noah, sot Alfio dhe Fatma ndanë me ne një foto të tyre ku po bëjnë xhiro me motorr. Sigurisht që për Fatmën kishte shumë kohë pa u bërë një xhiro e tillë se po kujdesej për të birin, kur ende nuk kishte ardhur në jetë.

“brum brum!💥 pas shum muajsh mami @fatma_methasani xhiro me motorr ❤️” shkruan Alfio krahas fotos që na zbukuroi ditën.  ALPEgossip.al

 

View this post on Instagram

Filluam shëtitjet! 🏡 #NoahdheMama 🧸

A post shared by Fatma Methasani (@fatma_methasani) on