SI NË PËRALLA/ Shihni si e festuan Vipa-t shqiptar festën e lindjes së femijëve (FOTO) – AlpeGossip
SI NË PËRALLA/ Shihni si e festuan Vipa-t shqiptar festën e lindjes së femijëve (FOTO)

SI NË PËRALLA/ Shihni si e festuan Vipa-t shqiptar festën e lindjes së femijëve (FOTO)

Festa e personalizuar e ditëlindjes është kthyer në një trend në ditët e sotme, jo vetëm te artistët e huaj por edhe te personazhet e njohur të ekranit shqiptar, të cilët kanë filluar ta kthejn në traditë festën në ditën e lindjes, të organizuar me motive të personazhëve më të dashur të fëmijëve. Duke u kujdesuar për dekorin dhe ëmbëlsirat kështu zgjodhën që ta kthejnë çdo detaj të personalizuar.

Fëmijët e vipave janë me te llastuarit ne bote. Atyre i takon gjithçka, veshje ne mode, lodrat me te bukura dhe festat e ditëlindjeve me ekskluzive. Por kjo nuk do te thotë qe te mos merrni frymëzim nga festimet e tyre për te organizuar një feste ditëlindjeje për fëmijët tuaj.

Redaksia e AlpeNews.al ju njeh me disa nga festat të mahnitshme e fëmijëve  të Vipa-ve.

Nora Istrefi dhe Rene

Tuna dhe Tian

Fjolla Morina dhe Alayah

Jonida Aliçkollari dhe Mia

Përgatiti: AlpeNews.al