ÇFARË NDODHI? Kiara Tito shfaqet duke qarë, ja shkaku (VIDEO) – AlpeGossip
ÇFARË NDODHI? Kiara Tito shfaqet duke qarë, ja shkaku (VIDEO)

ÇFARË NDODHI? Kiara Tito shfaqet duke qarë, ja shkaku (VIDEO)

Kiara Tito është një moderatore shumë e dashur për publikun. Ajo është aktive në rrjete sociale dhe shpeshherë publikon foto dhe video në Instagram.

Ajo është një nga moderatoret më  dashura për publikun shqiptar dhe herë pas here merr gjithë vëmendjen e tyre. Është fjala për Kiara Titon, e cila së fundmi ka publikuar një video në “TikTok” që menjëherë është bërë shumë virale.

Në pamjet në fjalë, Kiarqa shfaqet e tensionuar dhe me lot në sy.

“Anijet janë një ‘Jo’ e madhe për mua”, ka shkruar moderatorja krahas video dhe  bëri me dije se ilaçet nuk e ndihmojnë dot që të qetësohet.

VIDEO