Njihuni me sherrxhien më të madhe të showbiz-it shqiptar! Është zënë me Flori Mumajesi, Dalina Buzin dhe shumë të tjerë (VIDEO) – AlpeGossip
Njihuni me sherrxhien më të madhe të showbiz-it shqiptar! Është zënë me Flori Mumajesi, Dalina Buzin dhe shumë të tjerë (VIDEO)

Njihuni me sherrxhien më të madhe të showbiz-it shqiptar! Është zënë me Flori Mumajesi, Dalina Buzin dhe shumë të tjerë (VIDEO)

Madje shumë sherre të saj kanë përfunduar me dhunë fizike…

Në showbiz-in shqiptar ekzistojnë shumë bashkëpunime, lidhje sentimentale apo edhe miqësi. Por nuk kanë munguar edhe sherret midis personazheve publike. Dhe sherrxhija më e madhe e showbiz-it shqiptar është një ndër këngëtaret më të njohura të skenës shqiptare, e cila numëron çmime dhe këngë të cilat publiku ende i do.

Emisioni “Fun Day” me moderatore Fatma Methasani ka treguar 5 sherret më të mëdha në skenën shqiptare të këngëtares ‘gangstere’ Rezarta Shkurta.