BËN JETË LUKSI/ Zbulohet emri i vërtetë dhe origjina e pasurisë së Vali Corleones – AlpeGossip
BËN JETË LUKSI/ Zbulohet emri i vërtetë dhe origjina e pasurisë së Vali Corleones

BËN JETË LUKSI/ Zbulohet emri i vërtetë dhe origjina e pasurisë së Vali Corleones

Vali Corleone ëshë një nga personazhet që u bë viral pak vite më parë në rrjetet sociale. Jeta e tij luksoze dhe deklaratat e ndryshme që thoshte në emisione e bënë Valin që të kthehej në një personazh që u komentua gjatë në media.

Së fundmi ‘Gazeta Express’ tregon se Vali në fakt është i pasur fal familjes së tij.

Familja e tij e ka prejardhjen nga fshati Llashticë nga komuna e Gjilanit, dhe kanë rreth 50 vjet që jetojnë në Gjilan. Vali Corleone ka mundur të bëjë një jetë luksoze fal bizneseve të familjes të cilët i kanë siguruar dhe roje sigurimi.

Ndërkohë, edhe pse të gjithë e njohin me këtë emër, Vali në të vërtetë quhet Valdrin Sylejmani.