Rrëfehet moderatori shqiptar: Në palestër shkoj vetëm për video, unë kam qejf… – AlpeGossip
Rrëfehet moderatori shqiptar: Në palestër shkoj vetëm për video, unë kam qejf…

Rrëfehet moderatori shqiptar: Në palestër shkoj vetëm për video, unë kam qejf…

Në rrjetet sociale shohim shumë personazhe të njohur që janë të fokusuar tek palestra dhe aktiviteti fizik. Një ndër personazhet që kemi ndjekur në rrjetet sociale sit ë fokusuar pas palestrës ka qenë edhe moderator i njohur Rudi Hizmo.

Këtë të shtunë, Rudi ka qenë i ftuar në emisionin Thumb me Aulonën dhe Fatmën. Gazetarja ka filluar ta pyesë për palestrën por ai e ka ndërprerë duke thënë:

“Po ca thua moj hedh vetem video. Shkoj në palestër vetëm për të bërë video, unë kam qejf alkolin”.