Ju kanë dërguar ndonjëherë 1 milionë e 100 mijë puthje? Luana Vjollca sapo e bëri, shijojeni… (FOTO) – AlpeGossip
Ju kanë dërguar ndonjëherë 1 milionë e 100 mijë puthje? Luana Vjollca sapo e bëri, shijojeni… (FOTO)

Ju kanë dërguar ndonjëherë 1 milionë e 100 mijë puthje? Luana Vjollca sapo e bëri, shijojeni… (FOTO)

Popullariteti i saj si një nga vajzat më seksi të ekranit sa vjen edhe shtohet dhe përsa i përket Instagramit ajo është një nga pak yjet e showbizz-it që tashmë e ka kaluar shifrën e 1 milionë ndjekësve.

Tashmë 1.1 milionë fansa në profilin e saj në Instagram dhe Luana Vjollca ka menduar ti përshëndesi ndjekësit e saj me një mënyrë goxha të ëmbël.

Teksa ka postuar një foto ku shkëlqen e veshur me një fustan me lule dhe buzë detit moderatorja shkruan: “1 milionë e 100 mijë puthje REALE për të gjithë ju”.

Epo 1.1 milonë fansa nuk i thonë pak, fundja Luana di si ti vlerësoj ata që e ndjekin në çdo moment të jetës së saj.