Enca paska rënë në dashuri me Amerikën! Arsyeja është një nga ato pa të cilat ndoshta nuk jetoni dot… (FOTO) – AlpeGossip
Enca paska rënë në dashuri me Amerikën! Arsyeja është një nga ato pa të cilat ndoshta nuk jetoni dot… (FOTO)

Enca paska rënë në dashuri me Amerikën! Arsyeja është një nga ato pa të cilat ndoshta nuk jetoni dot… (FOTO)

Me postimet e fundit në Insta na ka treguar se po e shijon tej mase qëndrimin e saj në SHBA dhe e kemi parë të kalojë disa momente goxha energjike.

Enca na tregoi se paska rënë në dashuri me Amerikën dhe arsyeja është një nga ato që të cilat jeta jonë e përditshme do të kishte një pamje krejt tjetër.

Në një postim në Instastory këngëtarja shkruan: “Një arsye kryesore se pse e dashuroj SHBA-në është LTE(interneti 4G)”.

Kot nuk i thonë toka e premtuar. Edhe Enca e paska gjetur diçka të mirë në SHBA.