HOROSKOPI DHE VIP-AT/ Xhensila Myrtezaj një “dash” që ta bën 8 me 2! (FOTO) – AlpeGossip
HOROSKOPI DHE VIP-AT/ Xhensila Myrtezaj një “dash” që ta bën 8 me 2! (FOTO)

HOROSKOPI DHE VIP-AT/ Xhensila Myrtezaj një “dash” që ta bën 8 me 2! (FOTO)

Xhensila Myrtezai është një ndër femrat më seksi të showbizit. Ajo prej vitesh është pjesë skenës dhe është një ndër këngëtaret e preferuara për publikun.

Mirëpo Xhensila në horoskop i përket shenjës së dashit dhe këto karakteristika e bëjnë një shenjë të denjë.

Femrat e shenjës se dashit në  përgjithësi janë njerëz te ftohtë dhe të rezervuar dhe kjo është një ndër ciliësit që e dallojn Xhensilën.  Këngëtarja publikon shpesh foto me Besin dhe ndajn momentet e tyre personale por me familjen ajo ka zgjedhur të kundrën duke e mbajtur larg vëmenjdes së mediave.

Xhensila pas lindjes së vajzës zgjodhi   të mbante imazhin e  Ajkës në fshehtësi të plotë duke mos publikuar asnjë foto ose duke ja fshehur fytyrën.

View this post on Instagram

Amore mio ❤️

A post shared by Xhensila Myrtezaj (@xhensilamyrtezaj) on

View this post on Instagram

Happy Valentines @bes_kallaku ❤️

A post shared by Xhensila Myrtezaj (@xhensilamyrtezaj) on

Femrat dash duan te kontrollojnë gjithçka dhe te dominojnë ne çdo rast dhe nuk janë të paktat rastet kur Besi na ka treguar publikisht se Xhensila ja bënë 8 me 2.

View this post on Instagram

Cfar jam pa ty? Asgje. Ne te mire dhe ne te keq ti gjithmone je krah meje. Ne cdo frymemarrje, ne cdo hap te jetes time, dhe ne cdo moment qe do jetoj, dua ta jetoj me ty pergjithmone. Kjo ditelindje eshte magjike per ne. 33 vite jete, 33 vite buzeqeshje, shprese, miresi, besnikeri per kedo qe ka qene prane teje. Ky 33 vjetor te gjeti me te plotesuar se kurre me pare, ashtu sic e kishe imagjinuar veten qe ne vogeli. E gjitha cka uroj per ty eshte shendet, une do perpiqem ta bej jeten tende sa me te qet dhe te bukur, ashtu sic ti gezon ditet ton. Te lutem qendro me ne pak me shume, me ne gocat qe kur te kaloj dhe pak kohe, do zihemi se kush te ka dhe kush te do me shume. @bes_kallaku

A post shared by Xhensila Myrtezaj (@xhensilamyrtezaj) on

Nëse do ta përshkruanim em tre fjalë Xhensilën si një dash tipik do të ishin: këmbëngulja, optimizmi dhe besnikëria.