“NUK ËSHTË E LEHTË”/ Luana Vjollca flet për vështirësitë e “Shiko kush luan” (FOTO) – AlpeGossip
“NUK ËSHTË E LEHTË”/ Luana Vjollca flet për vështirësitë e “Shiko kush luan” (FOTO)

“NUK ËSHTË E LEHTË”/ Luana Vjollca flet për vështirësitë e “Shiko kush luan” (FOTO)

Me datë 5 Tetor filloi sezoni i ri i emisionit shumë të dashur nga publiku “Shiko kush luan”, në drejtimin e moderatores Luana Vjollca. Cdo puntatë është e mbushur me lojëra, të qeshura pafund, muzikë dhe intervista me të ftuarit.

Së fundmi Luana ka treguar se e gjithë kjo nuk është e lehtë. Nuk është e lehtë të jesh njëkohësisht autore dhe moderatore e një emisioni. Megjithatë ajo shprehet se sado e vështirë, asaj i pëlqen dhe e bën me dëshirë vetëm falë publikut. Luana ka publikuar në Instastoryn e saj një foto nga puntata e djeshme dhe shkruan: “Autore dhe moderatorë e një emisioni nuk është aspak e lehtë, në të njëjtën kohë duhet të drejtoj emisionin dhe të bëhem e bukur se do dal para jush, por e dua”.