GENT ZENELAJ SI KRYEPROKUROR/ Zbuloni cilin politikan do fuste në burg (VIDEO) – AlpeGossip
GENT ZENELAJ SI KRYEPROKUROR/ Zbuloni cilin politikan do fuste në burg (VIDEO)

GENT ZENELAJ SI KRYEPROKUROR/ Zbuloni cilin politikan do fuste në burg (VIDEO)

Aktori i njohur shqiptar, Gent Zenelaj njihet për natyrën dhe qëndrimet e tij të hapura në lidhje me qeverinë. I ftuar në “Mos i fol shoferit” në Ora News, ai ka treguar se cilin politikan do fuste në burg nëse do të ishte kryeprokuror.

Gent Zenelaj: Do kisha futur politikanin e parë në demokracinë shqiptare dhe do kisha filluar me rradhë. Të gjithë e kanë hequr një lopatë dhe në këtë gropë që është sot. Ne të gjithë jemi fajtorë dhe po nuk dolën me pranu publikisht, kemi bërë gabime trashanike, kështu do shkojmë.