NUK DO TA BESONI/ Marina e krahason veten me një kafshë, ja si duket ajo (FOTO) – AlpeGossip
NUK DO TA BESONI/ Marina e krahason veten me një kafshë, ja si duket ajo (FOTO)

NUK DO TA BESONI/ Marina e krahason veten me një kafshë, ja si duket ajo (FOTO)

Marina Vjollca është një nga prezantueset më të dashura dhe më të pëlqyera shqiptare.
Krahas sukseseve në profesionin e saj, ajo shquhet edhe për linjat trupore e bukurinë që e karakterizon .

Biondina bukuroshe përmes një instastory të postuar në rrjetin e saj social Instagram ka treguar se si rri ajo kur është në shtëpi.
Veten e ka krahasuar me një mace e cila duket si zojë duke qëndruar në shtëpi e kuruar deri në detajin e fundit.