AVENTURA TË ÇMENDURA DHE MOMENTE ROMANTIKE/ Elita Rudi i uron “Shën Valentinin” Gjikos me këtë video – AlpeGossip
AVENTURA TË ÇMENDURA DHE MOMENTE ROMANTIKE/ Elita Rudi i uron “Shën Valentinin” Gjikos me këtë video

AVENTURA TË ÇMENDURA DHE MOMENTE ROMANTIKE/ Elita Rudi i uron “Shën Valentinin” Gjikos me këtë video

Elita Rudi dhe Gjiko janë një nga çiftet më të pëlqyera nga publiku. Ato u martuan gjatë vitit 2018 dhe momentalisht Elita është në muajt e fundit të shtatzënisë. Të dy janë shumë të afeksionuar me njëri-tjetrin dhe këtë e tregojnë shpesh herë me dedikimet në ‘Instagram’ apo dhe komentet romantike nën foto. Edhe dita e ‘Shën Valentinit’ nuk mund të mbyllej pa dedikimin e Elitës. Ajo ka ndarë me fansat një video ku ka zbuluar disa nga momentet më romantike dhe të çmendura në të njëjtën kohë, duke i bërë Gjikos dedikimin më të ëmbël me fjalët: “Të dua Asdren Gjikolli”. Videoja është pëlqyer shumë dhe sigurisht nuk kanë munguar komentet pozitive nga fansat e tyre. Duke qenë se kjo ditë ende nuk është mbyllur, presim të shohim dhuratat që çifti ka shkëmbyer.

View this post on Instagram

Te dua Asdren Gjikolli ♥️#myvalentine

A post shared by Elita Rudi Gjikolli (@elita.rudi) on