AROMË PRANVERORE/ Albana Osmani “SHIJON” ditët e ngrohta, tashmë në… (VIDEO) – AlpeGossip
AROMË PRANVERORE/ Albana Osmani “SHIJON” ditët e ngrohta, tashmë në… (VIDEO)

AROMË PRANVERORE/ Albana Osmani “SHIJON” ditët e ngrohta, tashmë në… (VIDEO)

Albana Osmani momentalisht është në Prishtinë.

Prezantuesja shqiptare e cila së fundmi i është përkushtuar humanizmit përmes nismës së saj “Ti je një lule diell”, po kontribuon edhe në vendin tonë përmes mbledhjes së donacioneve nga shitja e bluzave.

Ndërsa duket që ajo po kalon mirë në  Prishtin, veçmas po e shijon stinën e bukur të pranverës dhe gjallërisë së kësaj stine.
Kjo shihet edhe përmes një videoje të postuar në llogarinë e saj Instagram.

Spring 🌻

A post shared by ALBANA OSMANI (@albanaosmani1) on