“KUR SUKSESI ARRIN MAJAT”/ Rita Ora sapo falenderoi Dafina Zeqirin, shihni çfarë thotë (FOTO) – AlpeGossip
“KUR SUKSESI ARRIN MAJAT”/ Rita Ora sapo falenderoi Dafina Zeqirin, shihni çfarë thotë (FOTO)

“KUR SUKSESI ARRIN MAJAT”/ Rita Ora sapo falenderoi Dafina Zeqirin, shihni çfarë thotë (FOTO)

Tashmë nuk ka diskutim që suksesi i këngëtareve shqiptare në skenën ndërkombëtare po arrin majat.

Dhe janë jo vetëm fansat e zakonshëm që me admirim i përkrahin këto artiste por dhe vetë këngëtarët apo personazhet e showbizzit nuk ngurrojnë të shprehin krenarinë dhe suportin e tyre.

Ka qenë pikërisht Dafina Zeqiri, e cila përmes disa postimeve në llogarinë e saj në Instagram, shkroi fjalë miradie për Rita Orën, Dua Lipën dhe Bebe Rexhën.

Ishte Rita ajo e cila ka ripostuar në faqen e saj statusin e Dafinës, ku tregon se Rita ishte ndër shqiptaret e para që arriti famën më të madhe në botë.

“Më e ëmbla Dafina Zeqiri”, ka shkruar Rita mbi fotografi.