Gjithçka e paskeni ditur gabim, Zaimina flet për historinë me partnerin – AlpeGossip
Gjithçka e paskeni ditur gabim, Zaimina flet për historinë me partnerin

Gjithçka e paskeni ditur gabim, Zaimina flet për historinë me partnerin

Bëri bujë në janar foto që Zaimina postoi me partnerin teksa shfaqeshin të përqafuar me duart rreth barkut të rrumbullakosur të këngëtares. Kjo ishte hera e parë që Zaimina postonte në Instagram foto me Klodin, lidhja me të cilin është komentuar shumë.

Mirëpo në të gjitha shkrimet për ta thuhet se çifti kanë shumë vite së bashku, megjithatë ky mesa duket qenka informacion i gabuar.

E ftuar sot në “Xing me Ermalin”, moderatori pyeti Zaiminën nëse janë mërzitur me njëri-tjetrin meqënëse kanë shumë vite bashkë.

Çfarë nuk kam dëgjuar kur bëjnë përshkrimin e historisë sime me Klodin. ‘Lidhja 16-vjeçare, lidhja 17-vjeçare, lidhja 10-vjeçare, 8-vjeçare”, u shpreh Zaimina duke treguar se çifti nuk kanë kaq shumë vite bashkë.

“Klodi ka një sens shumë të lartë humori. Dhe një nga gjërat që mua më pëlqen më shumë tek Klodi është kjo pjesë”, u shpreh këngëtarja për partnerin