ANXHELA I RRËMBEU FITOREN/ Elhaida Dani ”kërcënon” festivalin ”Kënga Magjike”: Po nuk ma dhatë…(FOTO) – AlpeGossip
ANXHELA I RRËMBEU FITOREN/ Elhaida Dani ”kërcënon” festivalin ”Kënga Magjike”: Po nuk ma dhatë…(FOTO)

ANXHELA I RRËMBEU FITOREN/ Elhaida Dani ”kërcënon” festivalin ”Kënga Magjike”: Po nuk ma dhatë…(FOTO)

Elhaida Dani ishte shumë pranë fitores vitin e kaluar, por me shumë pak diferencë pikësh, fituese u shpall Anxhela Peristeri. Elhaida do konkurrojë sërish sivjet në “Kënga Magjike” me shpresën për ta rrëmbyer këtë herë çmimin e parë.
Këngëtarja ka publikuar në Instagram një foto ku shfaqet krah Ardit Gjebreas dhe Eni Çobanit teksa me humor bën një kërcënim nëse nuk e merr çmimin e parë.

“Po nuk ma dhatë edhe këtë herë çmimin do shihemi në gjyq me Ardit Gjebrea dhe Eni Çobani”, shkruan Elhaida teksa fansat menjëherë kanë komentuar se mezi presin të dëgjojnë këngën e saj.