PRANVERË 2019/ Këto janë 7 trendet “zyrtare” që të gjithë dueht ti dimë (FOTO) – AlpeGossip
PRANVERË 2019/ Këto janë 7 trendet “zyrtare” që të gjithë dueht ti dimë (FOTO)

PRANVERË 2019/ Këto janë 7 trendet “zyrtare” që të gjithë dueht ti dimë (FOTO)

“NYFW” ka mbyllur zyrtarisht dhe tendencat e modës së vitit të ardhshëm tashmë janë prezantuar. Dizajnerët kanë penzatur koleksionet e tyre duke treguar se cilat do të jenë trendetn që do të na shoqërojn në muajt e ardhshëm. Gjithashtu duhet theksuar se disa prej tyre kanë qenë prezente edhe në 2018.

Shihni tendencat më të mëdha të pranverës 2019 dhe sigurohuni që mos të mungojnë në garderobën tuaj.

Shajet

Thekët

Ngjyra e verdhë

Palat

Kokë dhe këmbë me një ngjyrë.

Veshjet neon

Materiali Tyl

AlpeNews.al