Shpërthen në lot vogëlushja e Rezarta Shkurtës, zbuloni çfarë i ndodhi (VIDEO) – AlpeGossip
Shpërthen në lot vogëlushja e Rezarta Shkurtës, zbuloni çfarë i ndodhi (VIDEO)

Shpërthen në lot vogëlushja e Rezarta Shkurtës, zbuloni çfarë i ndodhi (VIDEO)

Pak ditë më parë këngëtarja Rezarta Shkurta dha lajmin se familja e saj u shtua me një lepurush edhe pse nuk dukej shumë e gëzuar nga ky fakt.
Vajza e saj Hera e pagëzoi me emrin ‘Frozën’. Edhe pse vogëlushja ishte shumë e lumtur për lepurin e saj duket se raporti i tyre është prishur.

‘U prish dhe marrëdhënia e Heres me lepurushin, pasi ky i fundit i hengri shtepine prej bari qe Hera kishte krijuar’ ka shkruar Rezarta krah videos së vogëlushes e cila nuk ndal dot lotët.