“PARA SE…”/ Romeo Veshaj me tjetër mesazh të fortë, reagon sërish për “gjyqin publik” që po i bëhet të vëllait – AlpeGossip
“PARA SE…”/ Romeo Veshaj me tjetër mesazh të fortë, reagon sërish për “gjyqin publik” që po i bëhet të vëllait

“PARA SE…”/ Romeo Veshaj me tjetër mesazh të fortë, reagon sërish për “gjyqin publik” që po i bëhet të vëllait

Big Brother VIP vijon të tërheqë vemendjen e publikut dhe të mediave online.

Lidhja e re e dashurisë që lindi së fundmi në shtëpinë e Big Brother VIP mes aktorit, Donald Veshaj dhe këngëtares, Beatrix Ramosaj, ka shkaktuar shumë reagime.

Kjopër shkak të një historie tjetër të pa mbyllur që Veshaj kishte me prezantuesen e famshme shqiptare, Bora Zemani.

Për gjithë ngjarjen ka ardhur një reagim edhe nga vëllai binjak i aktorit, Romeo Veshaj, i cili ka bërë një postim në InstaStory, e që dukej se ishte reagim për ngjarjet e fundit në BBV.

“Para se të më gjykosh mua, sigurohu që ti je perfekt”, thuhej në një postim që ka bërë aktori.

"Para se të...."/ Romeo Veshaj me tjetër mesazh të