VALONI FLET PA DORASHKA/ Si është e vërteta e “lidhjes” me Einxhel: Më pëlqen… – AlpeGossip
VALONI FLET PA DORASHKA/ Si është e vërteta e “lidhjes” me Einxhel: Më pëlqen…

VALONI FLET PA DORASHKA/ Si është e vërteta e “lidhjes” me Einxhel: Më pëlqen…

Rrugëtimi i Valon Shehut në Big Brother ka qenë më i shkurtri. Ai u përfol se ka pasur lidhje me moderatoren Einxhel Shkira, gjë të cilën e ka mohuar.

Sipas tij, e gjithë kjo u nxit nga fakti se kur u fut ai, Einxheli po qante për nënën e vet, por ajo i pëlqen shumë si vajzë dhe nuk kanë pasur asnjëherë romancë. Por nuk e përjashton mundësinë se do të vazhdojë njohja pas përfundimit të Big Brother.

Valon: Edhe po të kisha hyrë që në fillim aty, e të kisha ndejtur 1 vit, ato nuk do ishin dorëzuar. Ndoshta ka qenë e vështirë që u futa pas 2 muajsh se kishin krijuar personazhet e tyre. Einxheli më ka pëlqyer si tip kur u futa brenda se më pëlqejnë femrat më burrnore, jo komerciale. Atë ditë që jam futur unë, Einxheli ka qenë duke qarë për nënën e vet. Mua si tip Einxhel më pëlqen. Nëse nuk ka me pas diçka, shokë do jemi të mirë.