PAS KËRCIMIT ROMANTIK/ Flori publikon foton nga darka me Kjesi Tolën (FOTO) – AlpeGossip
PAS KËRCIMIT ROMANTIK/ Flori publikon foton nga darka me Kjesi Tolën (FOTO)

PAS KËRCIMIT ROMANTIK/ Flori publikon foton nga darka me Kjesi Tolën (FOTO)

Në programin “E diela shqiptare” në takimin mes finalistëve, në momentin kur Kejsi filloi të këndonte Flori u ngrit për ta shoqëruar atë dhe situata ishtë bërë tejet romantike.

Gjithashtu Flori ka publikuar një postim në “Instagra” në momentin kur këndonin së bashku dhe ky veprim ka bërë që fansat të dyshojnë se midis këngëtarëve ka diçka më shumë.

Mërzitem edhe unë me ty ndonjëherë, më shumë për gjëra koti që nuk kanë vlerë. Por e gjej gjithmonë një motiv më fal të them, s’të gënjej dot përmendesh ti më njeh”.

Ditën e sotme Flori ka poublikuar një foto ku shihet duke darkuar me kolegët por mesa duket Këngëtari nuk mund të rrinte larg Kejsit.

Në tavolin shihen edhe dy këngëtarët e njohur Klajdi Haruni dhe Bruno por Kejsi dhe Flori kanë zgjedhur të ulen pranë.

View this post on Instagram

🍷🍽

A post shared by Flori Mumajesi (@iamflorimumajesi) on