FUSTANET ME RRIP NË BEL/ Kush janë VIP-et që “përqafuan” trendin e fundit (FOTO) – AlpeGossip
FUSTANET ME RRIP NË BEL/ Kush janë VIP-et që “përqafuan” trendin e fundit (FOTO)

FUSTANET ME RRIP NË BEL/ Kush janë VIP-et që “përqafuan” trendin e fundit (FOTO)

Kur vjen puna te moda dhe stili në të veshur figurat më njohura të ekranit janë ato e “përqafojn t♪7 parat.

Gjithnjë i shohim të kuruara deri në detaje edhe pse ndonjëherë mund të mos e pëlejmë stilin e tyre, gjë e cila është relative.

E mesa duket trendi i fundit që po “qarkullon” në garderobat e vipeve tona janë fustanet me rrip në bel. Jo pak vajza kemi parë ti veshin dhe Alpenews.al ju prezanton me disa prej tyre:

Jona Kalemaj

Klaudia Pepa

Rudina Magjistari

Alketa Vejsiu

Xhensila Myrtezaj

Bieta Sulo

Manjola Nallbani