DIKUR BASHKËPUNUAN/ Ja pse nuk flasin më Samanta dhe Big Basta (VIDEO) – AlpeGossip
DIKUR BASHKËPUNUAN/ Ja pse nuk flasin më Samanta dhe Big Basta (VIDEO)

DIKUR BASHKËPUNUAN/ Ja pse nuk flasin më Samanta dhe Big Basta (VIDEO)

Shumë prej artistëve tanë kanë realizuar duete me njëri-tjetrin.

Samanta Karavella dhe Big Basta janë në mesin e styre që vite më parë bënë duet së bashku.

Nëpërmjet videos së më poshtëme mund të kuptoni edhe arsyen përse Samanta dhe Big Basta nuk flasin pas duetit që kishin.