SENSUALE NË VIDEOKLIPIN E RI/ Jennifer Lopez bën zemrën me duar në vendin intim (FOTO) – AlpeGossip
SENSUALE NË VIDEOKLIPIN E RI/ Jennifer Lopez bën zemrën me duar në vendin intim (FOTO)

SENSUALE NË VIDEOKLIPIN E RI/ Jennifer Lopez bën zemrën me duar në vendin intim (FOTO)

Këngëtarja e famshme Jennifer Lopez publikoi dje videoklipin e këngës “Cambia El Paso” në bashkëpunim me Rauw Alejsandro.

Pamjet tregojnë 51-vjeçarjen, e cila kërcen nën ritmin e këngës spanjolle ku duket tepër sensuale dhe joshëse pavarësisht moshës.

Ajo shfaqet duke bërë dhe lëvizje e Yoga-s në rërë, ndërsa në një moment bën “zemrën” me duar në vendin intim.