“MISS UNIVERSE”/ Ja si e presin Trejsin konkurentet e vendeve të tjera (VIDEO) – AlpeGossip
“MISS UNIVERSE”/ Ja si e presin Trejsin konkurentet e vendeve të tjera (VIDEO)

“MISS UNIVERSE”/ Ja si e presin Trejsin konkurentet e vendeve të tjera (VIDEO)

Trejsi Sejdini është nisur drejt BangKokut për kompeticionin “Miss Universe”.

Ende pa nisur ky kompeticon përmes rrjeteve sociale Trejsi fitoi shumë fansa nga çdo vend i botës dhe këtë e shohim fare mirë në profilin e Instagramit ku komentet prej tyre janë të shumta.

Në momentin e mbërritjes në aeroport por edhe më mbrapa Trejsin e kemi parë të trajtohet si princeshë si dhe shohim miqësinë e saj me misset e tjera.

Fotot e videot e vajzave në rrjete sociale janë të shumta dhe tregon se ato kanë filluar të miqësohen me njëra tjetrën si dhe të marrin pjesë në ndihmën për fëmijët në nevojë.

Gjithçka po ndodh në BangKok mund ta shihni në videot e mëposhtëme: