Konfirmohet sërish; shqiptarët nuk duan më politikë e biseda të kota, fiton muzika – AlpeGossip
Konfirmohet sërish; shqiptarët nuk duan më politikë e biseda të kota, fiton muzika

Konfirmohet sërish; shqiptarët nuk duan më politikë e biseda të kota, fiton muzika

Për të disatën javë, trendi i shikueshmërisë është në avantazh të spektaklit të të vegjëlve, ‘Voice Kids’.

Në një krahasim të shkurtër të televizioneve kruesore në vend, dallohet qartë se Top Channel, këtë të premte, ia doli të jetë i pari dhe të ketë dyfishin e audiencës.

“Zonë e Lirë’ është parë mbrëmë shumë më pak. Kjo tregon se sat ë lodhur mudn të jenë njerëzit nga ajo që u ofrohet, diskutime të kota politike e personazhe që nuk i duhen askujt!

Zërat e vegjël të fëmijëve fitojnë fort! Vizion plus është i treti në renditje e pas tij vijnë News24, OraNews etj.