E PAZAKONTË/ Gazetari po raportonte temperaturat e larta, papritmas shfaqet një pushues nudo (VIDEO) - AlpeGossip
E PAZAKONTË/ Gazetari po raportonte temperaturat e larta, papritmas shfaqet një pushues nudo (VIDEO)

E PAZAKONTË/ Gazetari po raportonte temperaturat e larta, papritmas shfaqet një pushues nudo (VIDEO)

Gazetari spanjoll Dani Ramirez po raportonte për motin në një transmetim direkt, kur i ndodhi një gjë e pazakontë.

Ai ishte në një plazh të Barcelonës, kur një prej pushuesve pas tij shfaqet lakuriq dhe fillon të vishet. Ky moment nuk i ka shpëtuar teleshikuesve, të cilët e filmuan dhe e shpërndanë në rrjete sociale.

Gazetari po raportonte për motin e nxehtë në disa vende dhe nuk e vuri re burrin që kishte mbas. Shumë prej përdoruesve në rrjete sociale thanë se Dani e vërtetoi shumë mirë që temperaturat ishin të larta.