Çfarë e tërboi Olsin?? Ish-banori i BB9 shpërthen në rrjetet sociale dhe nuk kursen... (FOTO) - AlpeGossip
Çfarë e tërboi Olsin?? Ish-banori i BB9 shpërthen në rrjetet sociale dhe nuk kursen… (FOTO)

Çfarë e tërboi Olsin?? Ish-banori i BB9 shpërthen në rrjetet sociale dhe nuk kursen… (FOTO)

Diçka e pakëndshme i ka ndodhur Olsi Klosit.
Ish banori i Big Brother një nga më të përfolurit në media ka shpërthyer në rrjetet sociale dhe është ndjerë i bezdisur nga fansat.

Ai madje nuk ka kursyer as fyerjet ndaj tyre.Në një postim më tej ai ka shoqëruar disa ikona që tregojnë një zemër të thyer.

Mos Olsit nuk po i shkojnë mirë punët në dashuri. Kush ta ketë zhgënjyer vallë.