“ASKUSH NUK THUR KËNGË PËR…”/ Nora do t’ju emocionojë me dedikimin (FOTO) – AlpeGossip
“ASKUSH NUK THUR KËNGË PËR…”/ Nora do t’ju emocionojë me dedikimin (FOTO)

“ASKUSH NUK THUR KËNGË PËR…”/ Nora do t’ju emocionojë me dedikimin (FOTO)

Ditën e sotme, motra e Norës dhe Era Istrefit, Nita, feston ditëlindjen e saj dhe dy këngëtaret nuk kanë harruar t’a urojnë me dedikime speciale në profilet e tyre në Instagram.

Teksa Era i bëri një urim të veçantë nga Hollywood-i, Nora i ka prekur të gjithë me dedikimin emocionues për motrën e saj.

“Askush nuk e falenderon motrën, askush nuk thure këngë për të. Motra është gjithnjë aty, është krahu yt i djathtë.
Faleminderit qe me shtrëngoje dorën, sa herë ndihesha e frikesuar.
Faleminderit që kujdesesh per mua.
Faleminderit që ishe një motër që gjithkush duhet ta ketë.
Pa një motër si ti, jeta do të ishte zbrazëti. Gëzuar ditëlindjen Nita ime. Të dua.”- ka shkruar ajo krahas fotos ku kanë pozuar së bashku.