“MOS MË NGATËRRON ME…”/ Einxhel Shkira i kthehet komentuesit të saj – AlpeGossip
“MOS MË NGATËRRON ME…”/ Einxhel Shkira i kthehet komentuesit të saj

“MOS MË NGATËRRON ME…”/ Einxhel Shkira i kthehet komentuesit të saj

Moderatorja bukuroshe dhe shumë e komentuar në media, Einxhel Shkira është rikthyer pas në kohë me postimet e fundit në Instastory duke treguar foto nga vitet e kaluara.

Në njërën prej fotove një ndjekës i shkruan Einxhelit: “Në kohën kur të kishte xhuxhi dashnore ke qen ktu”.

“Hahahah me thënë të drejtën s’kam pas nai xhuxh dashnor. Mos më ngatërron me Borëbardhën?”, ishte përgjigja epike e Einxhelit.

Më pas moderatorja ka treguar edhe bisedën në vazhdim ku ndjekësi i shkruan se e ka ngatërruar vërtet.