Vajza e kryebashkiakut shqiptar, sapo u bë qendra e mediave (FOTO) – AlpeGossip
Vajza e kryebashkiakut shqiptar, sapo u bë qendra e mediave (FOTO)

Vajza e kryebashkiakut shqiptar, sapo u bë qendra e mediave (FOTO)

Ndoshta emri Trejsi Peçi nuk ju thotë asgjë, por shumë shpejt do të tërheqë vëmendjen e të gjithëve pas këtij artikulli.

E njohur për bukurinë e saj dhe hijeshinë, vajza simpatike 18-vjeçare e kryebashkiakut të Tepelenës nuk lë pa treguar jetën e saj në rrjetet sociale.

Mediat online e kanë cilësuar si “vajza e pashait” si dhe kanë theksuar faktin që bën një jetë luksoze.