NË NJË LIDHJE ME MOTRËN E SHOKUT TË NGUSHTË/ Deputeti shqiptar kapet mat me partneren (FOTO) – AlpeGossip
NË NJË LIDHJE ME MOTRËN E SHOKUT TË NGUSHTË/ Deputeti shqiptar kapet mat me partneren (FOTO)

NË NJË LIDHJE ME MOTRËN E SHOKUT TË NGUSHTË/ Deputeti shqiptar kapet mat me partneren (FOTO)

Deputeti i njohur është kapur mat teksa përqafohej me motrën e kolegut të tij. Dyshja prej një viti përflitet se janë në një lidhje.

Ka një vit që deputeti i parlamentit të Kosovës përflitet se është në një lidhje me motrën e kolegut të tij. Si Driton Çaushi ashtu edhe motra e Dardan Molliqajt, Leonida, nuk kanë pohuar asgjë kështu lajmi mbeti në nivelin e thashethemit.

Por ditën e sotme “Prive” ka publikuar një foto ku shihet se Dritoni përqafohet me Leonidën. Ata shihen në një festë private dhe duken më të dashuruar se kurrë teksa vallëzojnë krah njëri-tjetrit.