"NUK I NDAHET ZAKONIT"/ Enca ekspozon tërësisht gjoksin gjatë koncertit (FOTO) - AlpeGossip
“NUK I NDAHET ZAKONIT”/ Enca ekspozon tërësisht gjoksin gjatë koncertit (FOTO)

“NUK I NDAHET ZAKONIT”/ Enca ekspozon tërësisht gjoksin gjatë koncertit (FOTO)

Enca Haxhia nuk ka si të mos komentohet nga shtypi rozë për shkak të imazheve të zjarrta që publikon.

E tillë shfaqet edhe në dy fotografitë e fundit që ka ndarë me ndjekësit, në të cilat nxjerr komplet gjoksin.

Asetet bombastike të saj kanë bërë që të pëlqehet dhe të merr komente të llojllojshme nga fansat e shumtë që posedon në rrjete sociale.

Bukuroshja vazhdon të deklarohet ‘single’ e  duket se ende nuk ia ka rrëmbyer zemrën askush.