VAJZAT DO DUKEN TËRHEQËSE NË MBRËMJEN E SOTME/ Djemtë e “zhgënjyer”: Arbana, katër jemi (FOTOT) – AlpeGossip
VAJZAT DO DUKEN TËRHEQËSE NË MBRËMJEN E SOTME/ Djemtë e “zhgënjyer”: Arbana, katër jemi (FOTOT)

VAJZAT DO DUKEN TËRHEQËSE NË MBRËMJEN E SOTME/ Djemtë e “zhgënjyer”: Arbana, katër jemi (FOTOT)

Ditën e sotme Beatrix ka lexuar një zarf të bardhë që u kishte dërguar “Vëllai i Madh”. Në të ishte një surprizë për të gjitha vajzat, pasi për mbrëmjen e sotme atyre u kanë dërguar disa fustane.

Vajzat u gëzuan shumë dhe menjëherë nisën duke i provuar. Por nga ana tjetër djemtë duket se u mërzitën.

Meridiani me shaka thotë: “Arbana jemi shumë të zhgënjyer, katër çuna jemi”.

Më pas ndërhyn Iliri, i cili shton se ishin edhe të parët që u mblodhën në sallon për të dëgjuar se çfarë ka të shkruar në zarf.

“E ka fajin Trixa”, thotë më pas Meridiani.

Vajzat do duken super s*ksi mbrëmjen e sotme, djemtë e

Vajzat do duken super s*ksi mbrëmjen e sotme, djemtë e

Vajzat do duken super s*ksi mbrëmjen e sotme, djemtë e

Vajzat do duken super s*ksi mbrëmjen e sotme, djemtë e

Vajzat do duken super s*ksi mbrëmjen e sotme, djemtë e