Flori Mumajesi në versionin ‘’super funny’’, tregon veprim më të pahijshëm që mund të bëjë një femër gjatë pushimeve…(VIDEO) – AlpeGossip
Flori Mumajesi në versionin ‘’super funny’’, tregon veprim më të pahijshëm që mund të bëjë një femër gjatë pushimeve…(VIDEO)

Flori Mumajesi në versionin ‘’super funny’’, tregon veprim më të pahijshëm që mund të bëjë një femër gjatë pushimeve…(VIDEO)

Shpesh e kemi parë të jetë i fokusuar në punën e tij artistike dhe profilin e tij në Instagram e përdor shpesh për promovimin e këngëve që realizon.

Ndryshe nga normalja këtë herë këngëtari ka vendosur të postojë një video që do “t’ju shkrijë” së qeshuri, teksa në të shfaqet një grua paksa obeze duke u depiluar në pishinë.

“Erdhi vera, duhet me fillu me u marr pak me veten”, shkruan Flori në postimin e tij në Instastory.