Modeli i njohur flet pa dorashka/ Ja cili është vipi më antipatik (VIDEO) – AlpeGossip
Modeli i njohur flet pa dorashka/ Ja cili është vipi më antipatik  (VIDEO)

Modeli i njohur flet pa dorashka/ Ja cili është vipi më antipatik (VIDEO)

Erald Farruku është i riu nga qyteti i Durrësit i cili ka trreguar se me punë dhe vullnet të fortë mund të arrish gjithçka.

Eraldi ka kryer studimet e larta për inxhinieri dhe aktualisht meret me modeling. Së shpejti ai tha për televizionin IN se do të startojë me një emision të vetin, por nuk zbuloi detaje të tjera se në cilin kanal. I ftuar në emisionin Adrenalinë në INTv, Eraldi ka dhënë një shëmbull të përkryer për tu ndjekur… Prezantuesja e emisionit Ueda Kullakshi ndër të tjera e pyet Eraldin se cili është vipi më tekanjoz sipas tij dhe përgjigja nuk pritej…është Roza Lati për një morì arsyesh!

Por nuk mbyllet këtu gjithçka, pasi Eraldi ka dhe një vip të preferuar. Ju shkon mendja se kush mund të jetë ?
Zbulojeni në videon e mëposhtme: