NDODHEN NË TURQI/ Këngëtari shqiptar më në fund pozon me të dashurën (FOTO) – AlpeGossip
NDODHEN NË TURQI/ Këngëtari shqiptar më në fund pozon me të dashurën (FOTO)

NDODHEN NË TURQI/ Këngëtari shqiptar më në fund pozon me të dashurën (FOTO)

Këngëtari Art Abazi ka tash e një kohë që në rrjete sociale, me raste, shfaq një vajzë misterioze e cila i ka vjedhur zemrën.

Dihet se ajo jeton në Tiranë dhe kjo është arsyeja e rrugës së shpeshtë përtej kufirit të këngëtarit.

E me personin e zemrës, ai është shfaqur sot.

Këngëtari, ëndërr e shumë vajzave ka pozuar përkrah të dashurës në një foto ikonë nga udhëtimi i përbashkët drejt Stambollit.

S’na mbetet gjë tjetër pos t’iu urojmë një pushim të këndshëm në shtetin turk.

View this post on Instagram

🎨

A post shared by Art Abazi (@art_abazi) on