“Vajza MUNDËSIA ERDHI”/ Këto 15 FUSTANE janë të pavdekshëm në modë (FOTO) – AlpeGossip
“Vajza MUNDËSIA ERDHI”/ Këto 15 FUSTANE janë të pavdekshëm në modë (FOTO)

“Vajza MUNDËSIA ERDHI”/ Këto 15 FUSTANE janë të pavdekshëm në modë (FOTO)

Për t’u frymëzuar mbi fustanin e ëndrrave në ditën e kurorëzimit të dashurisë me partnerin, mjafton të hedhësh sytë mbi foton e Meghan Markle drejt altarit.

Fustani i stiluar nga Clare Waight Keller, nën firmën e “Givenchy”, adhurohet jo vetëm për thjeshtësinë dhe pastërtinë që ka, por edhe për elegancën që prezanton tek të ftuarit.

Ndaj kemi edhe një lajm të mirë, nëse zgjidhni një fustan të tillë, do të jetë numri një edhe nëse vitet kalojnë. “Brides Magazine” na prezanton me 15 fustane ëndrrash, që janë të ngjashëm me atë të Meghan Markle, vetëm se çmimi është më i përballueshëm.