LETRA HIGJIENIKE NË VEND TË BIKUTINAVE/ Klaudia Pepa “reklamon” gjoksin ‘shpërthyes’ (FOTO) – AlpeGossip
LETRA HIGJIENIKE NË VEND TË BIKUTINAVE/ Klaudia Pepa “reklamon” gjoksin ‘shpërthyes’ (FOTO)

LETRA HIGJIENIKE NË VEND TË BIKUTINAVE/ Klaudia Pepa “reklamon” gjoksin ‘shpërthyes’ (FOTO)

Klaudia Pepa ka bërë diçka që jo çdokush do ta bënte.

Me humor, ajo ka vendosur topat e letrës higjienike në kokë, në vend të bikutinave dhe ndërkohë kërcen nën efektin e tik tok.

Ajo çka vihet re në video është edhe veshja e saj, e cila i ka nxjerr në pah gjoksin “shpërthyes”. Në këto ditë karantine balerina e famshme ka qenë shumë aktive me postimet në rrjete sociale.