XHEMI SHEHU SI KURRË MË PARË/ Del me peshqir rrugëve dhe i habit të gjithë (FOTO) - AlpeGossip
XHEMI SHEHU SI KURRË MË PARË/ Del me peshqir rrugëve dhe i habit të gjithë (FOTO)

XHEMI SHEHU SI KURRË MË PARË/ Del me peshqir rrugëve dhe i habit të gjithë (FOTO)

Xhemi Sehu është një nga moderatoret më të pëlqyera nga publiku shqiptar prej ëmbëlsisë dhe thjeshtësisë.

Por një veprim i saj së fundmi na ka çuditur.

Ajo ka ndarë me fansat një foto në Instagram ku duket me një peshqir në kokë e duke ngarë makinën.

Krahas fotos ka shkruar: Nesër me 40 si kinge.

Mesa duket e kufizuar nga koha bukuroshja ka dalë me flokë të lagur dhe të paktën është e vetëdijshme që edhe mund të sëmuret.