A DO E FALJE TRADHËTINË? Robert Berisha na la pa fjalë me përgjigjen: Ai që ka zemër…(FOTO) – AlpeGossip
A DO E FALJE TRADHËTINË? Robert Berisha na la pa fjalë me përgjigjen: Ai që ka zemër…(FOTO)

A DO E FALJE TRADHËTINË? Robert Berisha na la pa fjalë me përgjigjen: Ai që ka zemër…(FOTO)

Ashtu siç çdo të hënë, ka nisur puntata e rradhës e spektaklit “Dance With Me”. Por ndryshe nga herët e tjera, moderatorja Alketa Vejsiu e nisi me një pyetje që shkaktoi jo pak reagime tek konkurentët dhe jo, nuk ka lidhje me kërcimin.

Duke marr shkas nga kërcimi i rradhës i Seldit dhe Rashelit me një këngë të Beyonce-s, Alketa pyeti konkurentët nëse ata e falnin tradhëtinë.

Ndërsa vajzat e hidhnin kategorikisht poshtë faljen e partnerit, duke argumentuar me fjalët se ai që të do nuk të tradhëton, djemtë ndanin të tjera mendime.

Ishte bashkëshorti i këngëtares Nora Istrefi, Robert Berisha i cili u shpreh se tradhëtia duhet të falet.

“Ai që e fal e ka zemrën e madhe” – u përgjigj Robert Berisha.

Dhe për ta përforcuar mendimin e Robertit, aktori i humorit Romeo Veshaj tha: “Dashnorja është njerëzore, të falësh është hyjnore.”

View this post on Instagram

Po na ndiqni?

A post shared by Dance With Me Albania (@dancewithmealbania) on