NUK E PRISNIM/ Greta Koçi e tepron kësaj here me…(FOTO) – AlpeGossip
NUK E PRISNIM/ Greta Koçi e tepron kësaj here me…(FOTO)

NUK E PRISNIM/ Greta Koçi e tepron kësaj here me…(FOTO)

Greta Koçi ka vite në skenë dhe që atëherë argëton publikun me projekte muzikore dhe jo vetëm.

Së fundi, ajo ka publikuar edhe një foto të sajin në “Instagram”, i cili ishte zhgënjyes për faktin që Greta nuk kishte kursyer grimin.

E mbuluar me shumë grim, ajo e kishte tepruar edhe pse në shkrimin bashkangjitur me foton fliste për bukurinë.

“Jeta është përplot pjesë të bukura. Lëre zemrën tënde të jetë njëra nga to”  shkruan Greta .