SI DY PIKA UJI/ Njihuni me mamanë super yll të Taynës (FOTO) – AlpeGossip
SI DY PIKA UJI/ Njihuni me mamanë super yll të Taynës (FOTO)

SI DY PIKA UJI/ Njihuni me mamanë super yll të Taynës (FOTO)

Tayna është kthyer në një ndër reperet më të komentuara të showbizit shqiptar, këngët e së cilës janë kthyer në hite dhe numri i saj i ndjekësve në Instagram rritet nga dita në ditë.

Së fundmi, në rrjet po qarkullon një foto e reperes me mamanë e saj dhe të gjithëve u ka rënë në sy ngjashmëria e madhe që Tayna ka me të ëmën.