Habit aktori shqiptar: “Kam 20 vjet që i kaloj pushimet në …” – AlpeGossip
Habit aktori shqiptar: “Kam 20 vjet që i kaloj pushimet në …”

Habit aktori shqiptar: “Kam 20 vjet që i kaloj pushimet në …”

Gent Hazizi është një aktorët më të njohur të ekranit shqiptar, i cili së fundmi duket se po eksploron edhe moderimin.

Pas disa sukseseve në sezonin që lamë pas , duket se edhe ai ashtu si të gjithë mezi po pret pushimet në këtë periudhë.

I ftuar sot në rubrikën “Për drekë me mua” nga emisioni “E diela shqiptare”, ndërkohë që drekonte me miqtë e tij Blerina Bombaj, Çiljeta Xhilaga dhe Alban Xhihani, aktori ka zbuluar vendin ku do të kalojë pushimet e kësaj vere.

Që nga viti 1998 unë çdo vit shkoj me pushime në Qeparo” – u shpreh aktori, duke i çuditur të gjithë.

Pothuajse të gjithë njerëzit pëlqejnë të frekuentojnë vende të ndryshme në çdo verë, por si duket ky nuk është rast i Gent Hazizit, i cili prej 20 vitesh pëlqen t’i kalojë pushimet në Qeparo.