NGA SPORTIVE TE KLASIKE/ Këtu keni 9 mënyra si ti kombinoni xhinset e grisura (FOTO) - AlpeGossip
NGA SPORTIVE TE KLASIKE/ Këtu keni 9 mënyra si ti kombinoni xhinset e grisura (FOTO)

NGA SPORTIVE TE KLASIKE/ Këtu keni 9 mënyra si ti kombinoni xhinset e grisura (FOTO)

Pavarësisht se mund të preferoni xhinse të ngushta apo diçka komode si ato “boyfriend”, ka disa mënyra se si t’i kombinoni në stinën e vjeshtës.

Xhinset e grisura janë gjithashtu shumë me stil dhe klasike për çdo rast.

Mund t’i kombinoni me një bluzë dhe një pallto për një paraqitje të përditshme, apo nëse doni diçka më klasike provoni një këmishë mëndafshi.