Besa Kokëdhima ndryshon “look”, nuk do ta njihni më (FOTO) – AlpeGossip
Besa Kokëdhima ndryshon “look”, nuk do ta njihni më (FOTO)

Besa Kokëdhima ndryshon “look”, nuk do ta njihni më (FOTO)

Besa Kokëdhima është një ndër këngëtaret që i pëlqen të eksperimentojë vazhdimisht me pamjen e saj të jashtme. Në shfaqjet e saj të para si këngëtare të gjithë e kujtojmë me flokët e zeza dhe me vetullat e holla tatuazh.

Me rritjen e saj artistike, ndër vite Besa ka ndryshuar në mënyrë drastike në pamjen e saj të jashtme.

 

Këngëtarja prej disa vitesh është fiksuar në memorien tonë më flokët bionde me të cilat me sa duket është dashuruar. Por me një foto të postuar në “Instastory” Besa sapo na tregoi se është rikthyer në brune dhe duket yll e bukur.

 

Pas kaq shumë vitesh Besa ka ndryshuar ngjyrën e flokëve të saj dhe mund të themi sa ka qëlluar në shenjë.