NA E VËTETOI EDHE NJË HERË/ Lori na tregon se 5320$ nuk llogariten kur bëhet fjalë për pamjen e jashtme! (FOTO) - AlpeGossip
NA E VËTETOI EDHE NJË HERË/ Lori na tregon se 5320$ nuk llogariten kur bëhet fjalë për pamjen e jashtme! (FOTO)

NA E VËTETOI EDHE NJË HERË/ Lori na tregon se 5320$ nuk llogariten kur bëhet fjalë për pamjen e jashtme! (FOTO)

Lori Hoxha, bloggerja bukuroshe shqiptare është gjithnjë në qendër të vëmendjes për sa i përket pamjes së saj dhe veshjeve luksoze që ajo përdor.

Kohët  e fundit duket se Lori nuk kursehet aspak për ti bërë qjfin vetes me rroba dhe aksesorë të shtrenjtë. Pak kohë më parë, bukuroshja ka postuar një foto në të cilën ka pozuar si një zonjushë e vërtetë teksa të veshur mban disa aksesorë që nuk mund të kalojnë pa u vënë re.

Sapo e hapni profilin e Lorit, kjo foto bërtet ”DIOR”. Bloggerja bukuroshe ka zgjehdur ta kombinojë veshjen e saj me një rrip beli ”Dior”, ngjyra e të cilit i kombinohet me beretën dhe një çantë të zezë përsëri ”Dior” që gjitjashtu i kombinohet shumë me veshjen.

Duke marrë parasysh faktin se ”Dior” është shumë e njohur, nuk ishte e vështirë që të gjenim direkt se sakëta aksesorë kanë kushtuar.

Epo që ta dini, rripi që ajo ka vendosur, kushton plotë 870$ ndërsa çanta e zezë nuk kushton asgjë më tepër se 4450$.

Nuk po vazhdojmë me pjesën tjetër të veshjes pasi nuk duam të na bien të fikët… /AlpeGossip.al