U KAP “MAT” ME NJË FEMËR NË CLUB/ Shihni çfarë i bën Çiljeta Albanit (FOTO) – AlpeGossip
U KAP “MAT” ME NJË FEMËR NË CLUB/ Shihni çfarë i bën Çiljeta Albanit (FOTO)

U KAP “MAT” ME NJË FEMËR NË CLUB/ Shihni çfarë i bën Çiljeta Albanit (FOTO)

Disa ditë më parë u përhap në rrjet një video e futbollistit të Kombëtares, Alban Hoxhës, i cili ishte filmuar në një club krah një femre misterioze, teksa e kafshonte lehtë në faqe dhe bisedonin e qeshnin së bashku.

Pas publikimit të lajmit, Çiljeta ka marrë vendimin drastik për partnerin e saj, duke e hequr nga rrjeti social Instagram dhe madje ka fshirë çdo postim që kishte me të.

Ata nuk e ndjekin më njëri-tjetrin në rrjetet sociale dhe veprimet e tyre lënë të kuptojnë se janë ndarë, mirëpo ende nuk dihet nëse ky është vendimi përfundimtar i çiftit.